ГлавнаяПродукцияКомплектні розподільчі пристрої

Комплектні розподільчі пристрої

РЗВА випускає як КРП загально промислового призначення (КРП серії КУ10С, КУ10Ц, КУ-35, КУ-35С)так і розподільчі пристрої спеціального призначення для РП власних потреб теплових і атомних електростанцій (КУ6С) і для встановлення в місцях проведення гірничо рудничних робіт, у т.ч. екскаваторні комірки і комірки рудничного  нормального виконання (2КВЭ-М-6, 3КВЭ-10, 3КВЭ-10 РН, КУ-10С РН).

Шафи випускаються в сейсмостійкому и несейсмостійкому  виконанні. З розташуванням видвижного   елемента в середній або нижній частині шафи КРП. Двох- і одностороннього обслуговування.

КРП 35 кВ

КРП 35 кВ

Комплектні розподільні пристрої (КРП) внутрішньої установки з вакуумними вимикачами серії КУ35

Подробнее
КРУ 20 кВ

КРУ 20 кВ

КРУ серии КУ 20С – комплектне распределительные устройства в металлической оболочке внутренней установки размещения У3, Т3, предназначены для работы в сетях трехфазного переменного тока, класса напряжения 20 кВ,...

Подробнее
КРП 10 кВ

КРП 10 кВ

КУ-10Ц і КУ10С універсальні серії комплектних розподільчих пристроїв внутрішньої установки на номінальну напругу 6-10 кВ. КРП випускаються з можливістю одностороннього і двохстороннього обслуговування.

Подробнее
КРП 6 кВ

КРП 6 кВ

КРП внутрішньої установки серії КУ6C з вакуумними вимикачами випускаються в двох типовиконаннях: для загальнопромислового застосування; для об'єктів атомної енергетики в несейсмостійкому і сейсмостійкому...

Подробнее
Рудничні КРП

Рудничні КРП

КУ-10С РН, 3КВЭ-10РН, 2КВЭ-М-6 призначені для прийому і розподілу електроенергії підземних струмоприймачів залізорудних, вугільних та інших типів шахт, безпечних по газу.

Подробнее