ГоловнаНовиниКурс на виробництво обладнання рівня напруги 20кВ
29 Липня 2016

Курс на виробництво обладнання рівня напруги 20кВ

Сучасний вектор розвитку енергетичної галузі України направлений на раціональне споживання енергії та встановлення енергоощадливого устаткування. Не викликає сумнівів, що визначальним фактором впливу на енергозабезпечення країни є рівень енергоємності споживання. Минулого тижня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг провела нараду, результатом якої було рішення переходити в розподільчих мережах на більш високий клас напруги 20 кВ зі зміною конфігурації мережі та концептуальних підходів до автоматизації цієї  мережі, включаючи  системи обліку електричної енергії, з метою  підвищення енергоефективності та зменшення втрат в розподільчих мережах 10(6) кВ.

На думку заступника генерального директора по розвитку ТОВ «ВС РЗВА» Мельника Романа Івановича, такі дії - це необхідний та пріоритетний крок для підвищення ефективності роботи мережі та зменшення втрат.

Комерційний директор ТОВ «ВС РЗВА» Бондарчук Феодосій Романович повідомив, що спеціалісти ТОВ «ВС РЗВА» ще на початку ХХІ століття успішно поставляли  високовольтне обладнання напругою 20 кВ не лише вітчизняним підприємствам, але й підприємствам інших країн. Так, ще у 2003 році, Рівненський Завод Високовольтної Апаратури було вибрано в якості Генерального підрядника для будівництва «під ключ» електропідстанції 110/20 кВ з двома силовими трансформаторами потужністю 40 мВА в м. Герат (Афганістан). Було поставлено КТПБ 110/20 в комплекті із КРП 20 кВ, які були виготовлені спільно ТОВ «ВС РЗВА» та компанією «АББ». Спеціалісти ТОВ «ВС - РЗВА» виконали весь комплекс робіт по  проектуванню, виготовленню, монтажу, налагодженню та уведенню в  роботу цієї підстанції.

Спеціалісти ТОВ «ВС РЗВА», також  відзначають,  що обладнання рівня напруги 20 кВ не має принципових конструктивних відмінностей від типового обладнання 6-10 кВ та засвідчують  свою готовність продовжити виготовлення електротехнічної продукції для застосування її в мережах напругою  20 кВ.