ГоловнаНовиниТОВ «ВС РЗВА» налагоджено виробництво водогрійного...
08 Серпня 2016

ТОВ «ВС РЗВА» налагоджено виробництво водогрійного електричного котла

У зв’язку із безперервним стрімким зростанням масштабів споживання електроенергії  все більш активно розвиваються технології енергозбереження. Дану тенденцію підтримує і ТОВ «ВС РЗВА» виготовивши та реалізуючи котел електричний водогрійний (КЕВ).

Економне та нешкідливе виробництво теплової енергії, а також висока надійність у роботі та швидка доступність котельних установок, сьогодні є  найважливішими вимогами теплоцентралей виробничих та житлових будівель. КЕВ виробництва РЗВА повністю задовольняє дані вимоги та відповідає діючим нормативам ТУ і має усі необхідні сертифікати.

Котел електричний водогрійний (КЕВ) призначений для використання в системах опалення виробничих, житлових і громадських будівель з примусовою циркуляцією теплоносія із атмосферним тиском 84-107 кПА та температурою до 40°С.

Даний котел складається із котла в термоізоляції, в якому встановлені блоки-тенів в залежності від потужності (960 кВА – 64 блок-тенів, 480 кВА – 32 блок-тенів, 240 кВА – 16 блок-тенів), датчик рівня води, температури та тиску. Котел встановлюється на раму та обшивається захисними панелями, викрашеними порошковою емаллю. До котла підключено шафу управління, яка виконує функції плавного та ступеневого пуску, а також обладнано автоматичним захистом від можливого пуску без теплоносія та перегріву установки, силові шини для підключення проводів живлення.

Вхідний патрубок котла обладнано зливним краном, на вихідному – встановлено запобіжний клапан та манометр. По замовленню можливе виготовлення шафи обліку та програматора даного агрегату.

Головний енергетик ТОВ «ВС РЗВА стверджує, що даний електричний котел по ефективності специфіки експлуатації значно перевершує своїх газових аналогів, адже при нагріві води газовим котлом до 60°С витрачається 150 м3 газу на 27 м3, що в грошовому еквіваленті відповідає 1050 грн., а при нагріві води електрокотлом до такої ж температури витрачається 1000 кВт* на годину електроенергії (при нічному тарифі це складає 400 грн.)

КЕВ забезпечує високий тепловий комфорт, простий у використанні, його конструкція  дозволяє застосовувати кімнатні термостати, грограматори, що дасть можливість постійно підтримувати потрібну температуру повітря у приміщеннях та економити електроенергію