ГоловнаНовиниКонтракт із ТОВ «Корпорація КРТ»
15 Серпня 2016

Контракт із ТОВ «Корпорація КРТ»

01 серпня 2016 року підписано черговий  договір із ТОВ «Корпорація КРТ». За цим договором ТОВ «ВС РЗВА» зобов’язується поставити обладнання власного виробництва (комплекти розподільчих пристроїв КУ-10Ц обсягом 12 одиниць) на будівництво нової сонячної електростанції «Озерна» в Яворівському районі Львівської області.

ТОВ «Корпорація КРТ»  національний лідер на ринку виробників елементів верхньої будови залізничної колії, деталей та вузлів залізничних скріплень. Основною місією компанії є підвищення надійності і безпеки руху на залізничних шляхах, генеруючи та впроваджуючи найновіші технології, використовуючи високий професіоналізм і досвід спеціалістів різних галузей.

Енергозберігаючі технології давно й інтенсивно розвиваються у всьому світі, а останнім часом їх активний розвиток спостерігається і в Україні. Розуміючи це, ТОВ «Корпорація КРТ», інвестує частину свого доходу в розвиток сонячної енергетики в Україні.

В Україні достатньо сприятливий клімат – обсяги енергії Сонця, в перерахунку на 1 м2 площі поверхні землі перевищує аналогічний показник для Німеччини, яка є однією з найбільш прогресивних країн світу.

ТОВ «ВС РЗВА» високо цінує прихильність даної компанії та сподівається і надалі долучатися до розвитку чистої енергетики в Україні.