ГоловнаНовиниНарада НКРЕКП відбудеться 18 липня 2016 р.
14 Липня 2016

Нарада НКРЕКП відбудеться 18 липня 2016 р.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 18 липня 2016 року ініційовано проведення наради на тему: «Підвищення енергоефективності  роботи мереж та зменшення втрат в розподільчих мережах 6(10) кВ шляхом переходу на більш високий клас напруги 20 кВ зі зміною конфігурації мережі. Концептуальні підходи до автоматизації розподільної мережі та систем обліку електричної енергії».

До участі в нараді запрошені представники Міненерговугілля, НЕК «Укренерго», Держенергонагляду, Держенергоефективності, а також представники ТОВ «Високовольтний союз-РЗВА».

Робоча група РЗВА у складі замісника генерельного директора по розвитку Мельника Р.І., головного конструктора Ярощука С.І., провідного спеціаліста відділу КРП Ковригіна О.В. та директора філії інжинірингу Сірика Р.Є розгляне питання перспективи переходу від триступеневої системи передачі та розподілу електричної енергії 110-35-(6)10 кВ на двоступеневу 110-20 кВ та матиме можливість проаналізувати існуючу нормативно-технічну базу щодо проектування енергетичних систем та електричних мереж та необхідність внесення змін в частині проектування мереж 20 кВ.

Також, планується доповідь замісника генерального директора по розвитку Мельника Романа Івановича стосовно нормативно-правової документації на розробку обладнання на 20 кВ.

По закінченню даної наради буде прийнято рішення про можливість розробки даного обладнання ТОВ «Високовольтний союз-РЗВА».

{#Похожие статьи#}

ПС-330 "Рівне"