ГоловнаНовини16-17 квітня на підприємстві відбулася презентація для...
17 Квітня 2015

16-17 квітня на підприємстві відбулася презентація для керівників технічних служб ПАТ „Прикарпаттяобленерго”.

Мета візиту співробітників ПАТ „Прикарпаттяобленерго” – ознайомлення з новими розробками  РЗВА в комутаційній техніці, організацією виробництва, оцінка принципів якісного сервісного обслуговування.

Спеціалісти "РЗВА” презентували гостям сучасні рішення застосовані в комутаційному обладнанні класу напруги 6-35 кВ. Ознайомили гостей з історією підприємства, а також з планами розробок нового комутаційного обладнання на наступні роки.
Детальне ознайомлення з виробництвом і продукцією товариства проходило безпосередньо на території цехів "РЗВА”. Особливо зацікавив гостей вакуумний вимикач ВРС-10 з пружинним приводом, нові сучасні технологічні лінії підприємства (лазерний комплекс, лінія епоксидного литва), а також конструктивні рішення підприємства в КРПбудуванні. 

Після екскурсії виробничими приміщеннями заводу спеціалісти ПАТ„Прикарпаттяобленерго” прослухали доповіді провідних фахівців служби головного конструктора  по основній лінійці продукції товариства. Отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

За словами Тарантюка Олега Богдановича, заступника технічного  директора,- презентацією задоволені. Сподобалось наше виробництво, рівень технологій, а також сучасні рішення застосовані в виготовлені продукції.

Відмічено, що підприємство "РЗВА" підтвердило імідж основного національного виробника по виготовленню комутаційного обладнання.