ГоловнаНовиниПрезентація для ДВО "Беленерго" вимикача 110 кВ серії...
17 Березня 2015

Презентація для ДВО "Беленерго" вимикача 110 кВ серії ВРС-110.

Представники Рівненського заводу високовольтної апаратури в особі комерційного директора і заступника генерального директора представили інноваційну розробку - вакуумний вимикач 110 кВ з одним розривом на фазу.

Презентацію відвідали 20 представників ДВО "Беленерго". Зустріч, на якій була закладена основа для подальшої співпраці рівненських апаратобудівників і енергетиків Республіки Білорусь, пройшла в дружній неформальній обстановці.

В ході презентації було відмічено, що вимикач ВРС- 110 має ряд переваг : високий механічний (10 000 циклів) і комутаційний ресурс (10 000 при номінальних струмах, 25 при номінальних струмах відключення); екологічна безпека (не використовується газ sf6, відсутня необхідність утилізації і заміни газу); температурний діапазон експлуатації від - 60 до +50 С. Завдяки цим перевагам вимикач ВРС- 110, який успішно експлуатується з 2011 року на ряді енергооб'єктів України, Казахстану і Росії, може також експлуатуватися у будь-якій кліматичній зоні  світу.

Нагадаємо, що за останні 5 років Рівненський завод високовольтної апаратури поставив в Республіку Білорусь більше 200 вимикачів серії ВР.

Дякуємо представникам ДВО "Беленерго" за участь в презентації.

Довідка: ДВО „Беленерго” здійснює функції управління господарською діяльністю електроенергетичного комплексу Республіки Білорусь. До складу ДВО "Беленерго" входять шість республіканських унітарних підприємств електроенергетики, будівельно-монтажний комплекс, організації виробничої інфраструктури, ремонтно-налагоджувальні підприємства, науково-дослідні, проектно-розвідувальні і дослідно-конструкторські інститути.