ГоловнаНовиниПрезентація ВС-РЗВА для технічних керівників...
28 Лютого 2014

Презентація ВС-РЗВА для технічних керівників енергетичного сектору "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна"

19 лютого на виробничому майданчику "РЗВА" в м. Рівне відбулася презентація для технічних директорів і провідних фахівців енергетичних компаній, що входять до складу "ВС Енерджи Інтернейшнл Україна"

"ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" - одна з ведучих українських багатопрофільних компаній. У енергетичному бізнесі під управлінням компанії знаходяться найбільші обленерго України : Киевобленерго, Рівнебленерго, Житомиробленерго, Кировоградобленерго, Одесаобленерго, Севастопольенерго, Херсонобленерго, Чернівціобленерго.

Основною темою заходу була презентація нової інноваційної розробки - вакуумного вимикача на напругу 110 кВ серії ВРС- 110 з одним розривом на фазу. На презентації були присутніми : віце-президент "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" по розвитку енергетики Анатолій Еммануїлович Зоммер, технічні директори і провідні фахівці вищезгаданих енергокомпаній.

Новий вимикач ВРС- 110 представив технічний директор "ВС-РЗВА" Роман Іванович Мельник. У своєму виступі він відмітив основні переваги ВРС- 110 перед іншими типами вимикачів, а саме:

  • високий механічний ресурс (10 000 циклів)
  • високий комутаційний ресурс (10 000 циклів при номінальних струмах і 25 циклів при номінальних струмах відключення)
  • мінімальні габаритні розміри і масу
  • екологічну безпеку
  • широкий температурний діапазон експлуатації (від - 60° до + 50° С)

Треба відмітити, що ВРС- 110 нині успішно експлуатується на ряду енергооб'єктів України, Росії і Казахстану.

Після презентації ВРС- 110 відбулася екскурсія по заводу. Присутні ознайомилися з технологіями і устаткуванням підприємства. Також були представлені основні вироби, що випускаються заводом : КРП на напругу 6-10 кВ серій КУ10 (6)С і КУ10Ц; КРП на напругу 35 кВ серій КУ35 і КУ35С; лінійка вакуумних вимикачів 6-10 кВ серій ВР і ВРС.

Зустріч носила дискусійний характер. Енергетики активно вступали в обговорення, отримували відповіді на питання, що цікавлять.

Дякуємо представникам "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" за участь у презентації.


{#Читайте также#}