ГоловнаНовиниРівненський завод високовольтної апаратури...
08 Квітня 2014

Рівненський завод високовольтної апаратури представить обладнання на найбільшій електротехнічній виставці

22 – 25 квітня Рівненський завод високовольтної апаратури бере участь у найбільшій елктротехнічній виставці "elcomUkrainе 2014", яка відбудеться у Києві, у виставковому центрі "КиівЕкспоПлаза".

В рамках виставки  Рівненський завод високовольтної апаратури презентує модернізований вакуумний вимикач серії ВР типу ВР1 з електромагнітним приводом. У вимикач впроваджена нова електронна схема управління з можливістю контролю справності кіл приводу і формування протоколу подій.

Окрім цього, в апараті з'явилася можливість дистанційного керування через інтерфейс і передачі даних на вищий рівень.

Впроваджена схема БАВР (пристрій швидкодіючого автоматичного введення резерву). Для цього розроблена шафа управління з системою швидкодіючого АВР і допрацьований привід вимикача з цією системою. Цей універсальний блок живлення дозволяє працювати як на постійному, так і на змінному оперативному струмі.

Крім того, з'явилася можливість роботи від додаткового джерела живлення 12В.

Рівненський завод високовольтної апаратури​ також планує представити малогабаритний КРП 10 кВ внутрішньої установки серії КУ- 10С. КРП призначений для роботи в мережах трифазного змінного струму, класу напруги 6; 10 кВ. Однією з основних переваг комірки є її мінімальні габаритні розміри - ширина по фасаду 650 мм

Окрім цього компанія представить нову рудничну комірку КУ-10С РН. Особливість цього обладнання в тому, що конструкція видвижного елементу комірки дозволяє безпечно оперувати вимикачем без відкриття фасадних дверей. Малі габарити комірки і різні варіанти введення кабелів, дозволяють компактно конфігурувати обладнання в умовах гірничо-рудних підприємств.

Також презентується на виставці "elcomUkrainе 2014" КРП з елегазовою ізоляцією серії КУ35С. Переваги комплектного розподільного пристрою:

  •          Мінімальні габаритні розміри.
  •          Механічний ресурс вимикача – 30 000 циклів.
  •          Комутаційний ресурс вимикача – 30 000 циклів при номінальному струмі і 55 відключень короткого замикання.
  •          Зручний доступ до усіх  вузлів, що обслуговуються, завдяки наявності швидкознімних з'єднань.

Для детальнішого знайомства з обладнанням  РЗВА запрошує  усіх відвідати стенд компанії в період з 22 по 25 квітня 2014 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза".