ГоловнаНовиниСпівробітництво з Міністерством енергетики Алжиру
05 Вересня 2014

Співробітництво з Міністерством енергетики Алжиру

У 2013 році споживання електроенергії в Алжирі виросло на 50 млн. тонн в нафтовому еквіваленті. Зростаюче споживання електроенергії на господарські і транспортні потреби прогнозується і в майбутньому. З урахуванням цих змін Міністерство енергетики Алжиру активно розвиває відновлювальні джерела енергии (ВДЕ).

Сьогодні ця сфера знаходиться на початковій стадії і доки їх використання має локальний характер. Проте клімат країни дозволяє активно збільшувати масштаби ВИЭ. Тривалість сонячного сяйва в Алжирі досягає 2 тис. годин в рік, а середня енергія сонячного випромінювання в країні складає 6,57 кВт/кВ.м в день. Вже у кінці 2014 року в країні закінчиться будівництво 20 сонячних електростанцій, які будуть одночасно введені в експлуатацію. А до 2030 року Алжир вкладе 60 млрд доларів в розробку нових джерел енергії. Опублікована Міністерством енергетики Алжиру доповідь показує, що запаси ресурсів сонячної енергії в країні займають лідируючі позиції у світі.

Цей величезний потенціал безумовно притягає компанії по виробництву електроустаткування до співпраці з Алжиром. І "РЗВА" не став виключенням. Слід додати, що компанія вже поставляла устаткування для будівництва теплоелектростанції "Жижель" (м.Жижель). Це були комплектні розподільні пристрої КЭ-6С. У той час партнер компанії "Технопромекспорт" був генеральним підрядником спорудження теплоелектростанції "Жижель".

Довідка:

ТЭС "Жижель" побудована Технопромекспортом в 1994 році. Теплоелектростанція складається з трьох енергоблоків потужністю по 210 МВт. При спорудженні станції фахівці ТПЕ застосували нове інженерне рішення - складання на болтах. При цьому усі конструкції будівель і споруд пройшли попереднє складання на заводі, що дозволило не використовувати зварювання на будівельному майданчику і тим самим понизити трудовитрати.