ГоловнаНовиниУспішне випробування модернізованого вимикача ВР6В
14 Листопада 2017

Успішне випробування модернізованого вимикача ВР6В

ТОВ «ВИСОКОВОЛЬТНИЙ  СОЮЗ - РЗВА» провело випробування модернізованого вимикача ВР6В в міжнародному випробувальному центрі у Румунії -  ICMET CRAIOVA (NATIONAL INSTITUTE FOR RESEARCH-DEVELOPMENT AND TESTING IN ELECTRICAL ENGINEERING – ICMET CRAIOVA)  на відповідність стандарту IEC62271-100:2012.

Два випробувальних зразки вимикачів на номінальні струми 1600А та 3150А успішно пройшли всі випробування.

Вакуумний вимикач типу ВР6В призначений для комутації електричних кіл при нормальних і аварійних режимах в мережах трифазного змінного струму частоти 50 (60) Гц з номінальною напругою 6 кВ для систем з ізольованою або частково заземленою нейтраллю. Застосовується в розподільчих пристроях власних потреб теплових і атомних електростанцій.

Спеціалісти РЗВА, врахувавши всі побажання замовників (в основному це відокремлені підрозділи державного підприємства НАЕК «Енергоатом»), провели роботу по максимальній адаптації вимикача ВР6В для виконання заміни відпрацювавших робочий ресурс вимикачів ВЕС-6, також було замінено матеріал вакуумних полюсів на більш надійний та кращий по своїх характеристиках епоксидний компаунд фірми «Huntsman», який може застосовуватися і для зовнішнього використання.