ГоловнаНовиниТОВ «ВС-РЗВА» відзначив 60-тилітній ювілей
23 Травня 2017

ТОВ «ВС-РЗВА» відзначив 60-тилітній ювілей

На ТОВ «ВС-РЗВА» відзначили 60-тилітній День народження. Керівники міста, колишні директори та ветерани заводу привітали нинішнє покоління заводчан зі святом.

Підприємство є одним із лідерів в машинобудівній  галузі України. Продукція відповідає усім державним та міжнародним вимогам якості. У цьому заслуга колективу, висококваліфікованих фахівців, професіоналів високого рівня, які знаходяться в постійному пошуку поліпшення процесів управління якістю та технологією виробництва. На підприємстві зосереджений значний технічний потенціал, придбаний і збережений виробничий досвід. У колективу РЗВА є хороші партнерські відносини з багатьма підприємствами України та зарубіжжя, він зацікавлений в налагодженні подальших ділових контактів, будує дружні відносини на принципах партнерства та взаєморозуміння.

««РЗВА» - бренд, який знають в Україні та далеко за її межами. У цьому є велика заслуга працівників Рівненського заводу високовольтної апаратури», - зазначив у привітальній промові комерційний директор заводу Бондарчук Феодосій Романович. Він привітав заводчан та зауважив, аби й надалі завод підтримував високі показники, необхідно постійно підвищувати якість та модернізацію виробів.

У ході святкування, колектив рівненських високовольтників вітали творчими композиціями місцеві артисти: Андрій Майборода, випускник студії ім. П.Вірського, а також переможці лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів, народний аматорський ансамбль української пісні «Мальви» рівненського заводу високовольтної апаратури.

Родзинкою свята став виступ місцевої зірки  Галини Давидюк, солістки Рівненського міського будинку культури, шоу гурту НІТ-МІХ.