ГоловнаНовиниВ перспективі - нові поставки
02 Грудня 2016

В перспективі - нові поставки

Спектр потенційних партнерів ТОВ «ВС РЗВА» розширюється. Так 24 листопада 2016 року наше підприємство відвідали представники польської компанії ТОВ «ELZAT» що здійснює будівництво, модернізацію та технічне обслуговування електричних мереж, установок і машин та електрообладнання на промислових підприємствах.

У ході візиту на наше підприємство, представники ТОВ «ELZAT» відвідали виробничі цехи, ознайомились із виробничими можливостями ТОВ «ВС РЗВА» та його продукцією. Відбулися перемовини керівників компанії ТОВ «ELZAT» із генеральним директором ТОВ «ВС РЗВА» Гордієвичем Б.П., комерційним директором Бондарчуком Ф.Р. та менеджером з продажів в Європейських країнах Пелехом М.В. Як розповів Бондарчук Ф.Р. в процесі перемовин були визначені можливі напрямки співробітництва  і поставок нашої продукції у Польщу. Керівник ТОВ «ELZAT» Ярослав Ліпінські підтвердив бажання і можливість поставок продукції РЗВА на Європейський ринок, зокрема на ринок Польщі.

По результатам зустрічі обидві сторони виразили задоволення отриманою інформацією і готовність до початку взаємовигідної співпраці» - сказав Комерційний директор ТОВ «ВС РЗВА» Бондарчук Ф.Р.