ГоловнаНовиниВідкрилось представництво РЗВА в Польщі
05 Березня 2014

Відкрилось представництво РЗВА в Польщі

У рамках реалізації стратегії по розширенню присутності компаніі РЗВА на міжнародних ринках був зроблений черговий крок - відкриття представництва у Польщі

3 березня 2014 року начал свою роботу офіс РЗВА в столиці Польщі м. Варшаві. Метою відкриття представництва стало встановлення і розвиток партнерських стосунків із замовниками на території Польщі, надання необхідної технічної підтримки при реалізації проектів, створення умов для подальшого розширення продажів компанії на території країн Східної і Західної Європи.

Польща - одна з найбільших  східно-європейських країн, що найдинамічніше розвиваються. Нині на території Польщі реалізується ряд стратегічно важливих проектів в енергетичній сфері, що вимагають сучасного і надійного електрообладнання.  РЗВА вже має досвід постачань устаткування на ринки країн Східної Європи. Крім того, технологічні можливості і зручне розташування виробничих площ дозволять забезпечити мінімальні терміни постачання устаткування і оптимальні логістичні витрати при роботі із замовниками в Польщі і інших європейських країнах.