ГоловнаНовиниЗ НАГОДИ 60-РІЧЧЯ ТОВ «ВИСОКОВОЛЬТНИЙ СОЮЗ-РЗВА»
17 Травня 2017

З НАГОДИ 60-РІЧЧЯ ТОВ «ВИСОКОВОЛЬТНИЙ СОЮЗ-РЗВА»

18 травня 2017 року ТОВ «ВИСОКОВОЛЬТНИЙ СОЮЗ-РЗВА» відзначатиме свій 60-річний ювілей.

60 років – для колективу відрізок часу, протягом якого змінюється не одне покоління працівників, зароджуються та змінюються традиції. Це дійсно хвилююча і радісна подія не тільки для колективу підприємства, але і для багатьох поколінь робітників, чиєю працею створювалась сучасна енергетична галузь України.

Сьогодні, ТОВ «ВС-РЗВА» є одним із найкрупніших в СНГ підприємств по виробництву комутаційної та розподільчої апаратури на напругу від 0,4 до 110 кВ.

З нагоди урочистого ювілею – 60-річчя від дня створення – щиро вітаю керівництво і всіх працівників ТОВ «ВС-РЗВА» з визначною датою у діяльності підприємства. Ваш високий професіоналізм, досвід та створена потужна виробнича база дають впевненість у тому, що і надалі виконуватимуться поставлені перед вами завдання. Бажаю усьому колективу ТОВ «ВС-РЗВА» з надією та впевненістю дивитися в майбутнє та із гідністю долати виклики, які ставить перед нами сьогодення.

Від усієї душі зичу Вам та вашим родинам   міцного здоровя, великого щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Хай кожен день вашого життя буде мирним та спокійним, сповненим радістю, теплом і новими здобутками.

Вірю, що наша діяльність, спрямована на розвиток і зміцнення енергетичної галузі нашої держави, сприяє подальшому добробуту і розквіту демократичної України.

 

 

                                                                                         З повагою та найщирішими побажаннями

                                                                                         генеральний директор ТОВ «ВС-РЗВА»

                                                                                         Гордієвич Богуслав Павлович